Magazine Noriel

Selecteaza judetul pentru a gasi cel mai apropriat magazin

Bucuresti Vulcan

Strada Mihail Sebastian nr. 88, sector 5 - Vulcan Value Centre, A6

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0371 003 185

bebe.vulcan@noriel.ro

Alba -Iulia Mall

B-dul Tudor Vladimirescu nr. 50A - Alba Mall, spatiu C15

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 037 676, 0726 700 945

albaiulia@noriel.ro

Bucuresti Auchan

B-dul 1 Decembrie 1918 nr. 33A, sector 3, Galeria comerciala Auchan Titan

Luni - Duminica: 9.00 - 22.00

0314 329 108,0732 669 578,0371 444 846

auchan@noriel.ro

Bacau Arena

Strada Stefan cel Mare nr. 28 - Arena Mall

Luni - Joi, Duminica: 10.00 - 21.00; Vineri - Sambata: 10.00 - 22.00

0371 444 996

arena@noriel.ro

Baia Mare Gold Plaza

Strada Victoriei nr. 73 - Centrul Comercial Gold Plaza, S017-018

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0731 039 886

baiamare@noriel.ro

Botosani Uvertura

Calea Nationala nr 91 - Uvertura Mall, etaj 3

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 038 989, 0726 377 361

botosani@noriel.ro

Bucuresti Carrefour Feeria

Soseaua Bucuresti - Ploiesti nr. 42D, sector 1 - Carrefour Feeria

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 849, 0732 669 574, 0772 230 308

feeria@noriel.ro

Bucuresti VitanMall

Calea Vitan nr. 55-59, sector 3 - Bucuresti Mall, etaj 2

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 918, 0730 999 753

vitan@noriel.ro

Bucuresti Afi Cotroceni

B-dul Vasile Milea nr. 4, sector 6 - Afi Cotroceni, parter

Luni - Joi, Duminica: 10 - 22.00; Vineri - Sambata: 10.00 - 23.00

0371 444 844, 0731 791 539

cotroceni@noriel.ro

Bucuresti Militari Shopping City

B-dul Iuliu Maniu nr. 546-560, sector 6

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0371 040 000, 0720 700 810

militari@noriel.ro

Bucuresti Carrefour Orhideea

Splaiul Independentei nr. 210 - 210A, sector 6

Luni - Duminica: 8.30 - 21.30

0371 444 842, 0314 370 375,0730 624 950

orhideea@noriel.ro

Bucuresti Cora Pantelimon

Soseaua Vergului nr. 20, sector 2

Luni -Sambata: 9.00-22.00; Duminica: 09.00-21.00

0371 444 851, 0314 370 378, 0730 624 934

pantelimon@noriel.ro

Bucuresti Plaza Mall

B-dul Timisoara nr. 26Z, sector 6 - Plaza Mall, etaj 1

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0371 445 830

plaza@noriel.ro

Bucuresti Promenada

Calea Floreasca nr. 246B, sector 1 - Promenada Mall, nivel -1, 1b-032

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0371 037 575, 0720 700 988

floreasca@noriel.ro

Bucuresti Sunplaza

Calea Vacaresti nr. 391, sector 4

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 847, 0731 791 549

sunplaza@noriel.ro

Bucuresti Unirea

Piata Unirii nr. 1 - Unirea Shopping Center, Corp Central, etaj 3

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 843, 0314 379 172, 0731 791 711

unirea@noriel.ro

Craiova Electroputere

Calea Bucuresti nr. 80 - Electroputere Parc

Luni - Duminca: 10.00 - 22.00

0724 599 968,0371 444 995

craiova@noriel.ro

Timisoara Iulius Mall

Strada A. Demetriade nr. 1 - Iulius Mall, etaj

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 854, 0356 425 771, 0730 014 161

timisoara@noriel.ro

Buzau Aurora

Strada Unirii nr. 232 - Centrul Comercial Aurora Mall, etaj 1, E17 - 19

Luni - Duminica: 09.00 - 22.00

0371 445 069,0732 672 169

buzau@noriel.ro

Severin Shopping City

B-dul Mihai Viteazu, nr. 78 - Severin Shopping Center

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0732 673 227, 0371 310 618

severin@noriel.ro

Iulius Mall Cluj

Strada Al. Vaida Voievod nr. 53 - 55 - Iulius Mall Cluj, etaj 1

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 857, 0364 401 122, 0733 104 393

cluj@noriel.ro

Targu Mures Mall

Strada Piata Victoriei nr. 14 - Mures Mall, etaj 1, E1-13

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0371 445 832, 0726 244 829

mures@noriel.ro

Focsani Mall

Calea Moldovei nr. 32 - Centrul Comercial Promenada Mall

Luni - Duminica: 09:00 - 22:00

0731 039 911, 0337 401 761

focsani@noriel.ro

Cluj Polus

Strada Avram Iancu nr, 492 - 500, comuna Floresti - Complexul Comercial Polus Cluj

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0371 400 015, 0731 038 919

polus.cluj@noriel.ro

Galati Shopping City

Strada George Cosbuc nr. 251 - Shopping City

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0720 700 822,0372 708 411

galati@noriel.ro

Suceava Shopping City

Calea Unirii nr. 27 B - Shopping City, S18

Luni - Sambata: 09.00 - 21. 00; Duminica: 09.00 - 20.00

0330 803 458,0730 999 764

suceava@noriel.ro

Constanta City Park

B-dul Alexandru Lapusneanul nr. 116C - City Park Mall

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 853, 0341 445 893, 0371 391 979

citypark@noriel.ro

Constanta Maritimo

Strada Aurel Vlaicu nr. 220 - Maritimo Shopping Center

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 444 994, 0728 555 691

maritimo@noriel.ro

Sibiu Shopping City

Comuna Selimbar, DN1, km 306 - Promenada Mall

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

sibiu@noriel.ro

Iasi Felicia

Strada Bucium nr. 36 - Carrefour Felicia

Luni - Duminica: 09.00 - 21.00

0332 408 526, 0730 624 974, 0371 444 855

felicia@noriel.ro

Ploiesti Shopping City

Comuna Blejoi, DN 1B, km 6 - Centrul Comercial Shopping City

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 445 833, 0725 757 126

ploiesti@noriel.ro

Iasi Palas Mall

Strada Palas nr. 7A - Centrul Comercial Palas Mall, etaj 1

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0725.351.900,0371 444 907

palas@noriel.ro

Constanta Carrefour Tom

B-dul Tomis nr. 391 - Galeria comerciala Carrefour Tom

Luni - Sambata: 09.00 - 22.00; Duminica: 09.00 - 20.00

0371 444 852, 0341 431 924, 0732 669 568

tom@noriel.ro

Ploiesti Afi Palace

Strada Calomfirescu nr. 2 - Afi Palace Mall

Luni - Joi, Duminica: 10:00 - 22:00; Vineri - Sambata: 10:00 - 23:00

0371 037 373, 0720 700 987

afi.ploiesti@noriel.ro

Oradea Lotus Center

Str. Nufarului nr. 30 - Lotus Center

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0734 763 488, 0371 444 856

lotus@noriel.ro

Pitesti Jupiter City

Autostrada Bucuresti - Pitesti, Km 6, comuna Bradu - Complexul comercial Jupiter City

Luni - Duminica: 09.30 - 21.30

0371 444 993, 0722 558 748

pitesti@noriel.ro

Piatra Neamt Galleria Mall

Strada Plaiesului nr. 2 - Galleria Mall, etaj 1

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0730 999 763, 0371 445 204

neamt@noriel.ro

Braila Shopping City

Sat Varsatura, Comuna Chiscani - Promenada Mall, unitate M39

Luni - Duminica: 09.00 - 21.00

0371 444 991

braila@noriel.ro

Alexandria Value Center

Strada Bucuresti nr. 168 A - Zona Comerciala Kaufland

Luni - Duminica: 09.00 - 21.00

0731 040 772, 0371 167 979

alexandria@noriel.ro

Targu Jiu Shopping City

Strada Termocentralei nr. 10 - Shopping City

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0733 509 458

jiu@noriel.ro

Brasov Coresi Shopping Mall

Str. Turnului nr. 5 - Coresi Shopping Mall, parter

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0730 624 939

coresi@noriel.ro

Bucuresti Mega Mall

Strada Pierre de Coubertin nr. 3 - 5, sector 2 - Mega Mall , nivel -1

Luni - Duminica: 10:00 - 22:00

0735 316 210, 0372 321 554

megamall@noriel.ro

Deva Shopping City

Calea Zarandului nr 87 - Deva Shopping City, A275

Luni - Duminica 10.00 - 22.00

0371 166 366

deva@noriel.ro

Timisoara Shopping City

Calea Sagului nr. 100 - Shopping City, 109

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0371 338 606, 0730 999 766

timisoara2@noriel.ro

Tulcea Winmarkt

Strada Babadag, nr. 1 - Centrul Comercial Winmarkt, etaj 2

Luni -Vineri: 09:00 - 21:00; Sambata - Duminica: 09:00 - 18:00

0721 260 089

tulcea@noriel.ro

Piatra Neamt Shopping City

B-dul Decebal nr. 79 - Shopping City, parter

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0799 399 109

neamt.scity@noriel.ro

Bucuresti Veranda Mall

Strada Ziduri Mosi, nr. 23, sector 2 - Veranda Mall, parter, GF-07

Luni - Duminica: 10.00 – 22.00

0371 367 083

veranda@noriel.ro

Arad Atrium Mall

Calea Aurel Vlaicu nr. 10 – 12 - Atrium Mall, spatiul S112A

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0736 901 783

arad2@noriel.ro

Brasov Carrefour

Calea Bucuresti, nr. 107 - Complex comercial Carrefour

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0799 399 098

brasov.rp@noriel.ro

Satu Mare Shopping Plaza

Strada Nicolae Golescu nr. 43 - Shopping Plaza

Luni - Duminica: 10.00 - 21.00

0724 038 790, 0770 633 874

satumare@noriel.ro

Valcea River Plaza

Calea lui Traian 121 - River Plaza Mall,etaj 2, C13/6

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0799 399 108

valcea.river@noriel.ro

Suceava Iulius

Spatiul P81, Calea Unirii nr. 22, Suceava

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0737 970 521

suceava.iulius@noriel.ro

Fagaras Prima

Strada Tudor Vladimirescu nr. 80

Luni - Sambata: 09.00 - 21.00; Duminica: 09.00 - 17.00

0737 970 529

fagaras.prima@noriel.ro

Targu Mures Promenada Mall

Strada Gheorghe Doja, nr. 243 - Promenada Mall

Luni - Duminica: 10.00 - 22.00

0730 019 724

mures.promenada@noriel.ro

Oradea Prima Shops

B-dul Decebal nr. 61A,- Prima Shops Oradea

Luni - Sambata: 10.00 - 21. 00; Duminica: 10.00 - 19.00

0737 970 530

oradea.prima@noriel.ro

Slobozia

Sos. Bucuresti-Constanta, nr. 5C

Luni - Sambata : 9:00 - 21:00; Duminica: 9:00 - 18:00

0733 083 418

slobozia@noriel.ro

Bucuresti Pipera Plaza

Comuna Voluntari, Sos. București Nord 14 - Pipera Plaza

Luni - Sambata: 09:00 – 21:00; Duminica: 10:00 - 20:00

0728 555 944

pipera.plaza@noriel.ro

Sebes Kaufland Retail Park

Strada Augustin Bena - Kaufland Retail Park, spatiu GF7

Luni - Vineri: 09:00 - 21:00; Duminica: 09:00 - 18:00

0731 795 646

sebes@noriel.ro

Newsletter